Mělník, Česká Republika

Charlotte, NC - U.S.A.

+420 777 983 554

info@wre.cz

Porovnat inzeráty

Naše Služby

Scrub & Wax

Scrub & Wax

Voskování podlahy

Scrub & Wax

Voskování podlahy

Nátěr podlahy syntetickým voskem nebo polymérní disperzí. Jde o tvrdý, ochranný a lesklý povlak, který zamezuje opotřebení podlahy a prodlužuje její životnost. Vosk na podlaze usnadňuje každodenní úklid a zamezuje usazování nečistot.

Strip & wax

Strip & wax

Obměna vosku

Strip & wax

Obměna vosku

Kompletní odstranění starého vosku. Starý vosk se rozpustí a mechanicky odstraní z podlahy. Následně se nanášejí nové vrstvy emulze.

Deep Scrub

Deep Scrub

Hloubkové čištění podlahy

Deep Scrub

Hloubkové čištění podlahy

Hloubkové čištění všech typů podlah jakékoliv velikosti. Pokud máte silně znečištěnou podlahu která již nelze umýt, pak je tato služba pro Vás.

Floor Cleaning

Floor Cleaning

Mytí a leštění podlah

Floor Cleaning

Mytí a leštění podlah

Strojové mytí a leštění voskovaných podlah v potravinářských řetězcích, obchodních domech, výrobních i skladovacích halách a dalších komerčních prostorách.

Voskování podlahy

Kompletní odstraňování vosku a polymérní disperze z pvc podlah, keramických podlah, linolie, betonů a dalších typů podlah. Následně doklad několika vrstev nového vosku.

Galerie

Hloubkové čištění

Hloubkové, strojové i manuální čištění podlah, zejména betónové a keramické podlahy v autoservisech a výrobních halách, nebo hrubé keramické dlažby na toaletách nebo v halách, které již nelze běžným čištěním umýt.

Galerie

Strojové mytí

Strojové mytí podlah v obchodních domech, skladech, výrobních halách, a jiných dostupních místech. Používáme spolehlivé stroje Tennant s válcovými nebo rotačními kartáči.

Více informací

Doklad vosku

Hloubkové, mechanické čištění voskovaných podlah a následné dokládání několika vrstev vosku / polymérní disperze. Vosk se dokládá na pvc, linoleum, keramiku, beton, a jiné podlahy.

Galerie

Kompletní servis

Kompletní úklidový servis. Strojové mytí podlah, následné leštění voskovaných ploch, úklid toalet, kanceláří, kuchyně, chodeb a parkoviště. Mytí oken a výloh, vyprazdnění odpadkových košů, čištění klimatizací, a podobně.

Více informací

Další služby

Housekeeping - úklid hotelových pokojů a příslušenství. Kompletní úklid kin a divadel. Zdravotní střediska, kancelářské budovy. Úklid rezidenčních nemovitostí a mnoho dalších.

Více informací

Náše historie

V úklidu komerčních prostor jsme již od roku 1999
Hloubkově vyčištěno přes: 10.000.000 čtverečných stop podlahy 2012-2017
Odstraněno přes: 3.000.000 čtverečných stop vosku 2012-2017
Navoskováno přes: 13.000.000 čtverečných stop podlahy 2012-2017
To je přes 1.200.000 m2 navoskované podlahy!